Szkolenia zamknięte z zakresu metodyki PRINCE2 są szkoleniami dostosowanymi do potrzeb konkretnej organizacji. Współpracę rozpoczynamy od bezpośredniej rozmowy w trakcie której ustalamy z przedstawicielem Państwa firmy oczekiwania odnośnie dostosowania szkolenia do indywidualnych potrzeb organizacji. W celu omówienia szczegółów niezbędnych do przygotowania oferty prosimy o kontakt z Działem Szkoleń.

Korzyści ze szkolenia zamkniętego PRINCE2

  • Termin oraz lokalizacja szkolenia są dostosowane do potrzeb i możliwości uczestników.
  • Trener pracuje na przykładach i studiach przypadków dotyczących konkretnej branży, w omawianiu poszczególnych elementów metodyki w trakcie szkolenia odnosi się do zasad funkcjonowania danej organizacji.
  • Uczestnicy szkolenia mają możliwość na bieżąco konsultować z trenerem dostosowywanie danych elementów metodyki do potrzeb projektów, przy których pracują. Grupa zamknięta daje większą swobodę omawiania projektów niż grupa otwarta.

Co możemy zaproponować?

Wariantów jest tyle ilu jest klientów. Poniżej przedstawiamy przykładowe możliwości dostosowania szkolenia zamkniętego PRINCE2:

  • Szkolenie w naszej siedzibie w Warszawie, gdzie dysponujemy komfortowymi oraz w pełni wyposażonymi salami szkoleniowymi, bądź w dowolnie zaproponowanej lokalizacji, w każdym mieście w Polsce, w ośrodku szkoleniowym, w sali zapewnionej prze zamawiającego.
  • Szkolenie z egzaminem certyfikującym odbywającym się bezpośrednio po szkoleniu, z egzaminem w innym ustaonym terminie lub bez egzaminu.
  • Podręczniki „PRINCE2 – skuteczne zarządzanie projektami” da wszystkich uczestników szkolenia lub szkolenie przeprowadzone na autorskich materiałach, które przeszły proces akredytacji przez APM Group oraz są w pełni zgodne z syllabusem PRINCE2.

 

Prince2_Licensed Product